Zapisz się do naszego newslettera

Najnowsze aktualności

Wydarzenia

The Big Bang Theory! Jak zrobiliśmy demo Satelity?

Zawsze przychodzi ten czas, gdy trzeba zdecydować o zakończeniu jednego, a rozpoczęciu drugiego etapu życia. To brzmi bardzo wzniośle, ale tak czujemy się z „wreszcie” uruchomioną wersją online demo MPS Satellite.

Ci, którzy poznali już genezę MPS Satellite mogą zgadywać, że kosmiczna ideologia jest nam wyjątkowo bliska. Więc oddając ukłon popularnemu Serialowi The Big Bang Theory, postanowiliśmy wprowadzić kilka charakterystycznych dla elementów. Przeglądając nasze demo można się szybko zorientować, że monitorujemy urządzenia w lokalizacjach charakterystycznych dla wspomnianego serialu. Uniwersytety, Instytut NASA czy popularne restauracje i sklepy z komiksami – wszędzie znajdziesz drukarki, które faktycznie drukują. Sprawdź ile drukują bohaterowie Leonard i Sheldon, oglądaj statystyki i informacje o rodzaju.

A to nie koniec. Przeprowadź skanowanie drukarek w całości NA ŻYWO!

Wystarczy uruchomić demo.mpssatellite.com i zarejestrować swoje bezpłatne konto. Pamiętaj, że to tylko aplikacja demonstracyjna, dzięki której możesz zapoznać się z kluczowymi funkcjonalnościami, więc nie pozwolimy nic zepsuć i prosimy nawet nie próbować.

Źródło zdjęcia: antyradio.pl