Najnowsze aktualności

FAQ

Inne pytania ...

+ - Co to jest MPS

MPS to skrót do frazy Managed Print Services – polskie: Zarządzanie Usługami Druku. Polecamy artykuł opublikowany przez firmę Gartner, Inc.
link: http://www.gartner.com/it-glossary/managed-print-services-mps/

+ - Jak zainstalować MPS Satellite?

Na stronie mpssatellite.com opisane są 3 możliwości instalacji aplikacji. Należy wybrać jedną z sugerowanych metod i postępować zgodnie z instrukcją krok po kroku. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce „Pobierz”.

+ - Jakie są najważniejsze przewagi konukrencyjne MPS Satellite?

Mamy świadomość, że MPS Satellite nie jest jedynym rozwiązaniem dostępnym na rynku polskim czy zagranicznym, ale tworząc aplikację, dołożyliśmy wszelkich starań, aby wspomagała ona procesy jakie są kłopotem zarówno dla firm użytkujących jak i serwisujących drukarki. Wyróżnia nas przede wszystkim „przekorne” podejście do tematyki wirtualnej chmury. Większość firm dla tego właśnie nie stosuje rozwiązań do monitorowania drukarek, bo obawia się o bezpieczeństwo danych jakie wędrują na zewnątrz firmy. I faktycznie może to stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa informacji. MPS Satellite stosuje transparentne metody komunikacji dlatego też obawy znikają. Zachęcamy do zapoznania się z Mapą Funkcjonalności dostępną w zakładce Specyfikacja Techniczna.

Coś nie działa? Napisz.

Email (wymagane)

Tytuł

Wiadomość

Zapraszamy do kontaktu z obsługą klienta. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania.