Najnowsze aktualności

Satellite w wersji S.3.0

Optymalizacja, bezpieczeństwo i skalowalność – to trzy słowa, które towarzyszyły potrzebie wykonania jednej z bardziej kluczowych aktualizacji MPS Satellite. Przygotowujemy się do spełniania coraz ciekawszych potrzeb w kontekście monitoringu urządzeń drukujących, a nie bylibyśmy w stanie ich planować bez kilku kluczowych zmian.

Optymalizacja

Technologia zmienia się w tempie bardzo dynamicznym, a w raz z nią języki programowania. Optymalizacja i szybkość działania nowej wersji PHP 7 stała się jedynym słusznym argumentem mobilizującym do zrezygnowania z dotychczasowej wersji PHP 5.6.

Bezpieczeństwo

Dynamicznie wzrastające zainteresowanie funkcjonalnościami związanymi z bezpieczeństwem druku to w kolejności wymóg dostosowania się do najnowszych wersji systemu Linux. MPS Satellite w wersji 3.0 zostało dostosowane do najbardziej aktualnych wersji tego systemu operacyjnego, a tym samym zwiększa poziom bezpieczeństwa swojego ekosystemu IT.

Aspekt bezpieczeństwa w kontekście monitoringu będzie pogłębiany w kolejnych wydaniach MPS Satellite.

Skalowalność

MPS Satellite walczy o uwagę partnerów międzynarodowych. Budowa zagranicznego kanału dystrybucji i wsparcia jest dla nas priorytetem w roku 2019. Dlatego jeszcze bardziej rozwijamy UX naszego interfejsu graficznego, a także wprowadzamy kolejne wersje językowe, budowane we wsparciu z naszymi dotychczasowymi partnerami biznesowymi.

 

Najistotniejsze zmiany w inaugurującej wersji 3.0.

  • Modyfikacja interfejsu graficznego – dostosowanie lewej części menu pod względem przyszłej rozbudowy i wiele innych;
  • Nowy interfejs skanowania manualnego – szybsze i bardziej intuicyjne analizowanie etapu skanowania;
  • Korekty graficzne w podglądzie ustawień systemu;
  • Rozszerzone ekrany błędów i komunikatów systemowych – usprawnienie pod względem bezpieczeństwa;
  • Ustawienia szablonów e-mail z raportami – możliwość zdefiniowania poziomu uzbrojenia graficznego w elementy HTML lub wybór PLAIN TEXT;
  • Usprawnienia dotyczące tłumaczenia aplikacji.

 

A już niebawem opublikujemy odświeżoną ścieżkę rozwoju aplikacji …

 

UWAGA. AKTUALIZACJA Z WERSJI S.2.x WYMAGA REALIZACJI PROCESU ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ. POSTĘPUJ ZGODNIE ZE WSKAZÓWKAMI TUTAJ.

Tagi: