Najnowsze aktualności

S.2.8 – wersja wspierająca tłumaczenia!

Stajemy się coraz bardziej dostępni dla naszych międzynarodowych klientów. Aplikacja MPS Satellite została wyposażona w moduł tłumaczeniowy. Teraz każdy może stać się częścią zespołu poprzez tłumaczenie aplikacji na swój natywny język. I co najważniejsze – każdego tłumacza wynagrodzimy bezpłatną licencją do własnego użytku.

Nowa wersja MPS Satellite została zoptymalizowana pod kątem międzynarodowych użytkowników. Mieliśmy wiele zapytań w tej kwestii więc postanowiliśmy uruchomić moduł w standardzie społecznościowym. Każdy użytkownik aplikacji ma teraz możliwość stać się tłumaczem.

W standardzie aplikacja zawiera kilka plików językowych. Ale jeśli tylko pojawia się taka potrzeba wystarczy kliknąć, aby dodać nowy plik gotowy do tłumaczenia.

MPS Satellite wspiera tłumaczenie pojedynczych fraz, ale dla nadgorliwych uruchomiliśmy także funkcjonalność tłumaczenia wielu fraz na jednym ekranie. Więc wystarczy, że naciśniesz zielony ołówek, aby przejść do ekranu tłumaczenia pojedynczych fraz. W górnej belce menu pojawi się opcja, która umożliwi wyświetlenie wielu fraz na jednym ekranie z uwzględnionym miejscem do wpisania tłumaczenia.

To oczywiście nie koniec. Każdego użytkownika, który podejmie się tłumaczenia aplikacji nagrodzimy bezpłatną licencją na użytkowanie aplikacji na własnych warunkach.

 

Zapraszamy do współpracy.

Tagi: