Najnowsze aktualności

Pełna integracja – Warranticon jako FSM dla M2M

Pełny ekosystem. MPS Satellite w połączeniu z najnowszym na rynku systemem FSM – Warranticon, daje unikalne możliwości dla zarządzania środowiskiem druku.

MPS Satellite jako oprogramowanie klasy CMMS – z mechanizmami wbudowanych algorytmów komunikacji M2M nie posiadało dotychczas złożonych możliwości zarządzania danymi które gromadzi. Teraz dzięki integracji z systemem Warranticon – który staje się kolektorem danych z monitoringu – firma świadcząca usługi MPS lub korzystająca z tych usług, zyskuje wiele nowych możliwości. Po pierwsze Warranticon staje się miejscem gromadzenia i analityki informacji z możliwością grupowania danych na wybranych kontrahentów. To pozwala nie tylko monitorować drukarki klienta, ale również zarządzać interwencjami, a dzięki wprowadzeniu Strefy Klienta Warranticon – możliwości gromadzenia danych jest jeszcze więcej.

Zapraszamy do korzystania z systemu Warranticon i dedykowanemu MPS pakietowi FSM.

Zarówno MPS Satellite i Warranticon powstaje w tym samym zespole programistów i specjalistów z dziedziny systemów. Zachęcamy do współpracy. – www.warranticon.com

Tagi: