Najnowsze aktualności

Warunki użycia – www.mpsspace.com

Witamy w MPS Space – innovative MPS area

Wprowadzenie

  1. Jesteśmy Ediko i witamy serdecznie! Cieszymy się, że dołączasz do nas i mamy nadzieję że współpraca z nami będzie dla Ciebie owocna. Gdy mówimy my, nas, Ediko, MPS Space potwierdzamy swoją tożsamość i prawa własności platformy MPS Space.
  2. Platforma MPS Space pomaga ludziom z całego świata w pracy z rozwiązaniami z dziedziny Zarządzania Środowiskiem Druku (eng. Managed Print Services) dostarczanymi przez Ediko. Jeśli stworzysz konto i zaakceptujesz niniejsze warunki, staniesz się członkiem platformy. Uzyskasz dostęp do konta, które pozwoli Ci zamawiać licencje i usługi, a nawet kupować je w bardzo specjalny sposób.
  3. Każdy członek systemu posiada możliwość kupowania wirtualnych kredytów, które dają możliwość wymiany ich na usługi takie jak licencja MPS Satellite.
  4. Jesteśmy właścicielami usług, które można kupić, co oznacza, że mamy prawo je sprzedawać.
  5. Podczas pracy z nami zgadzasz się przestrzegać zasad opisanych w niniejszych warunkach, więc przeczytaj je uważnie. Jeśli nie akceptujesz warunków, wówczas nie masz prawa kożystać z systemu i powinieneś opuścić MPS Space, ponieważ Twoja obecność tutaj zależy od akceptacji niniejszych warunków i Polityki Prywatności.

Jak działa przeglądanie i członkostwo?

  1. Przeglądanie: Warunkiem koniecznym jest przynależność (zatrudnienie lub posiadanie) biznesu. Świadomie nie świadczymy usług nie biznesowych. Podczas przeglądania stron zgadzasz się przestrzegać naszych wskazówek i instrukcji, i pamiętaj, że te warunki mają zastosowanie do wszystkich witryn wyszczególnianych w niniejszym portalu, niezależnie od tego, czy jesteś ich członkiem.

Członkostwo

  1. Członkostwo w MPS Space jest bezpłatne. Gdy staniesz się członkiem uzyskujesz dostęp do swojego indywidualnego konta za pośrednictwem adresu internetowego www.mpsspace.com. Twoje członkostwo umożliwia Ci kupować (licencje) usługi od nas i generalnie pracować w systemie. Członkostwo daje Ci jednocześnie możliwość stania się resellerem naszych rozwiązań, oczywiście pod warunkiem zgłoszenia takiego zapotrzebowania.
  2. Twoja odpowiedzialność: Gwarantujesz nam, że informacje ktore wprowadzasz są prawdziwe, poprawne i kompletne. Ponadto Twoją rolą jest dbałość o aktualizację informacji z Tobą związanych (włączając w to adres e-mail). Twoje członkostwo nie może być przeniesione – i jest ściśle powiązane z adresem e-mail którego używasz. Zadbaj o bezpieczeństwo hasła i nie udostępniaj danych dostępowych innym użytkownikom. Jeśli zauważysz nieuprawniony dostęp do swojego konta, niezwłocznie zmień hasło do systemu i powiadom nas o takim zdarzeniu.

Jak działa kupowanie usług

  1. Co kupujesz
   1. Kredyty: sprzedajemy wirtualne kredyty – które dają Ci prawo wymiany ich na uslugi dostępne w czasie rzeczywistym na platformie MPS Space.
    Możesz kupić 1 lub więcej kredytów, w cenie prezentowanej na Twoim profilu. Dokładamy wszelkich starań aby dostarczać Ci szczegółowych informacji dotyczących podejmowanych działań zakupowych i innych transakcji.
   2. Licencje: wartość każde licencji ma swój odpowiednik w postaci wirtualnych kredytów. Gdy kupujesz kredyty Twój bilans kredytów rośnie, a gdy zamawiasz usługi takie jak licencje, wspomniany bilans spada do minimalnej wartości równej zero (0).
    Gdy kupujesz licencję nabywasz prawo do korzystania z usługi (przedmiotu); Nie nabywa rzeczy samej w sobie. Musisz zastanowić się nad sposobem, w jaki chcesz używać tego elementu, aby móc wybrać odpowiednią licencję, właściwie użytkować ten element. Twoim obowiązkiem jest wybrać odpowiednią licencję.
  2. Całkowita cena za element w systemie MPS Space składa się z:
   1. Cena: jest aktualnym i indywidualnym kosztem elementu (np. kredytów lub licencji)
   2. Podatek: Niektóre transakcje w MPS Space mogą być podstawą do odprowadzenia podatku, który zostanie dodany do kosztu licencji.
    Ceny i opłaty zawierają podatki transakcyjne w stosownych przypadkach (np. VAT i GST), z wyjątkiem następujących przypadków (które zostaną dodane w ramach łącznej ceny, kupujący zobaczy przed zakończeniem zakupu): (a) VAT w Unii Europejskiej (jeśli dotyczy) oraz (b) wszelkie inne podatki transakcyjne, które podamy w witrynie.

Transakcje kupującego

  1. Posiadając konto w MPS Space, możliwy jest wybór jednego z dwóch sposobów płatności: Kup teraz – za pośrednictwem systemu PayPal, lub wniosek o fakturę pro forma.
  2. Metody płatności:
   1. Przelew bankowy
   2. Transakcje systemem PayPal (http://www.paypal.com)
  3. Koszty konwersji walut: użytkownik systemu ponosi odpowiedzialność za wszystkie koszty konwersji walutowej związane z transakcją na MPS Space. Instytucja finansowa dokonuje konwersji walutowej i może pobierać dodatkowe opłaty (nie kontrolujemy ani kursów wymiany, ani opłat za instytucje finansowe).

Warunki zakupów

  1. Nie możesz anulować ani wycować kompletnego zakupu
  2. Nie możesz przenosić zakupu na innego użytkownika
  3. W momencie wprowadzenia klucza licencyjnego generowana jest licencja – za którą pobierane są kredyty. Nie możesz ich odzyskać po wprowadzeniu klucza.
  4. Twoim zakupom mogą towarzyszyć następujące dokumenty
   1. Faktura Zaliczkowa
   2. Faktura Pro Forma
   3. Faktura
   4. Ceryfikat Licencji
   5. Plik Licencji
   6. Cennik

Jak wykorzystujemy informacje (Polityka prywatności)

  1. Prywatność: szanujemy Twoją prywatność. Kiedy zostajesz użytkownikiem lub kupujesz elementy na MPS Space, zostaniesz poproszony o podanie pewnych informacji o sobie. Te informacje mogą być wykorzystane przez nas w związku z udostępnianiem witryny MPS Space i ich usług, w tym działań marketingowych.
  2. Informacje poufne: Cenimy Państwa informacje i podejmujemy odpowiednie środki ostrożności, aby je chronić. Mimo że podejmujemy odpowiednie kroki w celu zachowania bezpieczeństwa Twoich informacji, pamiętaj, że nie możemy obiecać, że korzystanie z MPS Space będzie poufne i nie możemy obiecać, że wszelkie dostarczone nam informacje są całkowicie bezpieczne. Korzystając z MPS Space, możesz także poznać poufne informacje o nas lub innych. Obiecujesz nie ujawniać poufnych informacji udostępnianych przez MPS Space innym osobom.

Grajmy fair

 1. Zakazane postępowanie: MPS Space oparta jest na idei społeczności, podobnie jak jakiejkolwiek funkcjonującej i zdrowej społeczności, niektóre rzeczy nie są dozwolone i nie będą tolerowane. Naszym celem jest przyjęcie zdrowego rozsądku do ogólnego kodeksu postępowania w MPS Space, ale obiecujesz, że nie będziesz:
  1. używać fałszywego adresu email, podszywać się pod innych, lub zniekształcać informacji o przynależności do społeczności.
  2. prówać uzyskać dostęp do nieautoryzowanego sprzętu komputerowego lub zawartości MPS Space;
  3. wykorzystywać informacje zgromadzone na lub z MPS Space w sposób, który może mylić lub wprowadzić w błąd konsumentów (na przykład automatycznie zbierając informacje, aby utworzyć witrynę podobną do jednej z naszych witryn)
  4. Próbować lub rzeczywiście przerywać, negatywnie wpływać lub zmienić działanie MPS Space w jakikolwiek sposób;
  5. Modyfikować, reprodukować, wyświetlać, publikować, rozpowszechniać, kopiować, przesyłać, wykonywać, licencjonować, tworzyć dzieł pochodnych, przenosić, sprzedawać lub sprzedawać ponownie jakichkolwiek informacji, treści, oprogramowania lub przedmiotu uzyskanego z lub za pośrednictwem MPS Space zgodnie z niniejszymi warunkami lub licencją na przedmiot.