Zapisz się do naszego newslettera

Najnowsze aktualności

Wydarzenia

Kontakt MPS Satellite

Stale dopasowujemy aplikację MPS Satellite do potrzeb użytkowników i dążymy do wyskalowania na rynki międzynarodowe.
Potrzebujesz wsparcia? Nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem. 

Ediko Sp. z o.o.

Producent i Dystrybutor Systemu MPS Satellite
01-106 Warszawa
Polska
ul. Nakielska 3
www.ediko.pl
ediko@ediko.pl

telefon ogólny: +48 (22) 330 98 00

Potrzebujesz wsparcia w szacowaniu ceny lub przy wdrożeniu. Skontaktuj się z nami.

Kontakt:
Adam Kaliszewski
adam.kaliszewski@ediko.pl

Łukasz Laskowski
lukasz.laskowski@ediko.pl

Zapraszamy do współpracy w zakresie dystrybucji oraz użytkowania MPS Satellite.

Kontakt:
contact@mpssatellite.com

Alan Pajek
alan.pajek@ediko.pl

Zarejestruj darmowe konto na:
www.mpsspace.com

Masz pytania odnośnie funkcjonalności lub procesu instalacji. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub Działem Wsparcia Technicznego.

Techniczne:
Marek Jurecki
marek.jurecki@ediko.pl

Wsparcie Klienta:
Ewa Jankowska

ewa.jankowska@ediko.pl

Joanna Piastowicz
joanna.piastowicz@ediko.pl

Gdzie należy szukać wsparcia dotyczącego MPS Satellite?