Najnowsze aktualności

Ankieta Środowiskowa MPS

Trudno jest mówić o profesjonalnym audycie środowiska druku – wyłącznie na podstawie informacji gromadzonych z urządzeń. Drukarki są dla ludzi, którzy wykorzystują te urządzenia do swoich celów biznesowych. Z tego właśnie powodu obok aplikacji MPS Satellite powstaje platforma MPS Space – pozwalająca na sprawne i profesjonalne wykonanie ankiety wśród wszystkich współpracowników firmy.

Jaki jest proces ankietowania?

Firma Ediko Sp. z o.o. w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenia związane z utrzymywaniem infrastruktury druku u swoich pracowników, przygotowała serię pytań, które umożliwiają weryfikację jakości drukarek oraz wszystkich usług związanych z drukiem.

Wystarczy zgłosić chęć przeprowadzenia badania w swojej firmie, zarejestrować swoją domenę np. @firma.pl w systemie MPS Space, aby następnie rozesłać prośbę o udział w ankiecie – do wszystkich lub wybranych pracowników firmy.

Każdy współpracownik otrzyma możliwość założenia swojego konta na platformie MPS Space, aby uzyskać dostęp do ankiety. W chwilę po zakończeniu ankiety – osoba do tego wskazana, otrzyma raport w postaci dokumentu PDF uwzględniający statystykę dla badanej firmy.

Dlaczego warto wykonywać badanie środowiskowe?

Oprócz kontroli samych urządzeń istotne jest to, czy użytkownicy drukarek są z nich zadowoleni i z jakimi problemami spotykają się w czasie swojej pracy. Ankietę warto jest wykonywać cyklicznie, aby kontrolować czy sytuacja ulega poprawie i czy jakość produktów i usług zmienia się zgodnie z założeniami.

Gdy środowisko firmy jest bardzo rozproszone istotne mogą być detale wpływające na efektywność Twoich współpracowników. Czy potrafią korzystać z drukarek? Z jakich funkcji maszyn najczęściej korzystają? Czy wydajność firmy serwisowej lub dostawcy materiałów eksploatacyjnych jest zadawalająca? To tylko kilka zagadnień, które mogą wskazać na wąskie gardło całego systemu.

Ile kosztuje wykonanie badania?

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego zakładce kontakt. Poinformuj nas o swoich potrzebach względem badania zwracając uwagę przede wszystkim na ilość uczestników ankiety. W odpowiedzi na Twoją wiadomość, uzyskasz informację o cenie oraz dodatkowych możliwościach platfomy MPS Space oraz usług ankiety środowiskowej.