Najnowsze aktualności

Aktualizacja S.2.4. – SDK + Cloud

Wychodzimy naprzeciw rozwiązaniom „chmurowym”. MPS Satellite zyskuje możliwość integracji z Twoją prywatną chmurą danych, a dzięki SDK – dowiesz się jak, automatycznie wysłać dane z MPS Satellite do chmury danych.

CLOUD + SDK

Wersja S.2.4 – to przede wszystkim przygotowanie MPS Satellite do współpracy z rozwiązaniami wykorzystującymi technologię chmury danych. Wystarczy wprowadzić odpowiedni adres internetowy np.: http://www.mpsspace.com/cloud.html, aby wysłać we wskazane miejsce informacje o drukarkach.

Po drugiej stronie może znajdować się system serwisowy usługodawcy rozwiązań typu MPS lub aplikacja taka jak MPS Space, która odbierze informacje z MPS Satellite i agreguje je w odpowiednich bazach danych.

OPTYMALIZACJA DANYCH

Kolejna już optymalizacja bazy danych wynika z coraz większej popularności naszego systemu. Nie spodziewaliśmy się aż tak rozległych środowisk druku, jakie miałaby monitorować nasza aplikacja – dlatego też, sukcesywnie rozszerzamy możliwości agregowania informacji.

Dzięki optymalizacji, jeszcze szybciej przetwarzane są dane o licznikach, które mają na celu wskazać „trendy” druku. Do tego celu powstał także kolejny widget dostępny na pulpicie aplikacji.

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

Wersja S.2.4. odpowiada również na potrzeby tych użytkowników, którzy sygnalizowali potrzebę zmian w sposobie wyświetlania listy materiałów eksploatacyjnych w urządzeniu.

 

Wersja S.2.4 udostępnia możliwość filtrowania materiałów wg aktualnego ich statusu, np.: wyświetl tylko pracujące materiały. System zapamięta także ustawienie użytkownika, tak, aby po przejściu na inne urządzenie wyświetlić taki sam widok jak poprzednio.

 

Więcej informacji o integracji SDK dostępnych w zakładce CLOUD SDK.