Zapisz się do naszego newslettera

Najnowsze aktualności

Wydarzenia

RoadMap

Nad jakimi funkcjonalnościami pracujemy i jakie pojawią się już w pierwszym kwartale roku 2017?

wersja S.2.2 (styczeń / luty 2017)

Moduł personalizowanej komunikacji e-mail.

Funkcjonalność, która umożliwi tworzenie indywidualnych powiadomień e-mail, które będą wysyłane na wskazane adresy po wystąpieniu właściwego zdarzenia. Chcemy, aby ta funkcjonalność usprawniła procesy pracy w biurze i automatyzowały inicjację komunikowania różnych zdarzeń.
Przykład zastosowania: użytkownik stworzy własny szablon w którym wybierze sobie zestaw danych, który zostanie uwzględniony w aktualności. Dzięki temu możliwe będzie wysłanie komunikatu o kończącym się tonerze w poszczególnej drukarce w konkretnej lokalizacji.

Moduł zamawiania materiałów eksploatacyjnych

Dzięki możliwości zamawiania tonerów i innych usług związanych z eksploatacją drukarek, użytkownik będzie kontrolował czy i kiedy zamówienie zostało wysłane. Zamówienie będzie wysyłane za pośrednictwem wiadomości e-mail na wskazany przez użytkownika adres e-mail. Użytkownik będzie miał możliwość zdefiniowania grup odbiorców, a następnie weryfikację ilości zgłoszeń i kontrolę realizacji zgłoszenia.

wersja S.2.3 (czerwiec / lipiec 2017)

Moduł “tickets”

Aplikacja zostanie rozbudowana o funkcjonalność przyjmowania zgłoszeń w formie e-mail oraz zarządzanie tymi zgłoszeniami. Funkcjonalność jest dedykowana firmom korzystającym z funkcjonalności Moon, które chcą usprawnić proces obsługi zgłoszeń dotyczących interwencji związanych z drukarkami.

Moduł magazynku podręcznego

Funkcjonalność, która umożliwi zarządzanie tzw. magazynkiem podręcznym, czyli miejscem w gdzie gromadzone są materiały eksploatacyjne, które mogą być wymienione przez użytkownika, bez konieczności interwencji inżyniera serwisu.

wersja S.2.4 (wrzesień / październik 2017)

Rozliczanie umów serwisowych

Funkcjonalność dedykowana firmom serwisowym, które świadczą usługi Zarządzania Środowiskiem Druku. Dzięki funkcjonalności rozliczania umów usprawniony i zautomatyzowany zostanie proces przeliczania i kontrolowania ilości wydruków produkowanych we wskazanym okresie rozliczeniowym.

Masz swoją propozycję, jaką powinniśmy uwzględnić w roadmap’ie?
Napisz …

Email (wymagane)

Tytuł

Wiadomość