Zapisz się do naszego newslettera

Najnowsze aktualności

Wydarzenia

Ediko, firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu zarządzania dokumentami w organizacji, zapowiada rozwój działu deweloperskiego i własnych tec

hnologii. Staramy się zaspokoić wszystkie potrzeby użytkowników, dobrać oprogramowanie do potrzeb klienta – podkreśla Adam Kaliszewski, dyrektor ds. technicznych w Ediko. Firma od 5 lat rozwija własne rozwiązania. MPS Satellite, autorska aplikacja, jest już testowana poza granicami Polski.

– Nasza firma od 20 lat specjalizuje się w całym obiegu dokumentów, zaczynając od jego powstania, przez archiwizację czy zniszczenie. Staramy się zaspokoić wszystkie potrzeby użytkowników, również personalnie, czyli staramy się mieć na tyle dużo dostępnych vendorów i producentów, żeby móc dobrać oprogramowanie do potrzeb klienta – tłumaczy w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Inwestor Adam Kaliszewski, dyrektor ds. technicznych w Ediko.

Firma od kilku lat wdraża również własne technologie. Jak podkreśla Kaliszewski, dzięki temu jest w stanie zaproponować klientom kompleksowe rozwiązania – od zdiagnozowania problemów, po zaproponowanie autorskich rozwiązań. Dlatego firma w najbliższych latach zamierza się skupić na działaniach innowacyjnych.

– Nasze plany inwestycyjne są związane z rozwojem działu deweloperskiego, nowych własnych technologii. Związane są one również z cyfrowym, jak i analogowym wydrukiem. W tym momencie w to najwięcej inwestujemy. Za kilka lat widzimy siebie jako producenta kilku rodzajów oprogramowania, oprogramowania potrzebnego klientom – wskazuje dyrektor w Ediko.

czytaj więcej na inwestor.newseria.pl